D122-WXS

D122-WXS

دراور پلاستیکی دل آسا با کشوهای بسیار بزرگ و عمیق

 دراورهای پلاستیکی با کشوهای عمیق یکی از مناسبترین وسایل برای نگهداری و دسته بندی انواع لباس ها، ملافه ها، حوله ها، رو اندازها و ... در منزل دانست که باعث مرتب و تمیز نگه داشتن آنها و اتاق خواب ها و اتاق کودکان می شود.

از ویژگی های این مدل ترکیب رنگ مدرن، طرحی زیبا و ساختاری بسیار محکم و کیفیت ساخت عالی است. کشوهای این محصول طوری طراحی شده اند که با وجود سنگینی اجسام داخل کشو براحتی و روانی باز و بسته می شوند و مهمتر آنکه سیستم ترمز طراحی شده باعث می شود که وقتی کشو را تا آخر باز می کنید، کشو از جای خودش در نیامده و این امنیت و اطمینان را به شما و مخصوصاً کودکانتان می دهد که کشوها روی پای آنها نیافتند.

قیمت این محصول در مقایسه با دراور های چوبی و ام دی اف بسیار مناسبتر است و همچنین این قابلیت را دارد که با خارج کردن کشو ها، جابجایی و نظافت آن با آب ولرم نیز بسیار راحت تر باشد.

جهت حمل آسان، این محصول به صورت قطعات مونتاژ نشده در کارتن اصلی است و شما می توانید با مطالعه بروشور داخل جعبه و یا مشاهده فیلم نحوه مونتاژ در اینترنت در کمتر از 15 دقیقه بدون ناز با ابزار، خودتان این مجموعه را مونتاژ کنید.

لینک خرید اینترنتی این مدل: https://delasashop.ir/search?q=WXS

لینک ویدئو نحوه مونتاژ دراور های شرکت دل آسا: https://www.aparat.com/v/oqjRJ

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:

با سلام
در صورتیکه مایل به همکاری با ما و فروش کالاهای شرکت دل آسا هستید، لطفا فرم درخواست زیر را با دقت پر کنید.

با سپاس از توجه شما
مدیر فروش

  • / / انتخاب تاریخ
  • Reloadپرسش ها و نظرات

ارسال پرسش و نظر:
ارسال